Contact

                        
                            
Sediu central - Service si Vanzari Bucuresti

Bucuresti 011302, Sector 1, Str. Iordache Golescu nr. 17
Telefon / Fax: 031 437 92 99
office e-mail: office@noumax.ro

service e-mail: golescu@noumax.ro

Luni - Vineri: 1000 - 1900
Sambata: 1000 - 1500
            
        
                                        
Vizualizeaza harta marita!     
  
                            

Service Bucuresti

Bucuresti 
020076, Sector 2, Str. Mihai Eminescu 163

Telefon: 0733 NOUMAX (0733 668 629)
office e-mail: eminescu@noumax.ro
service e-mail: service@noumax.ro

Luni - Vineri: 1000 - 1900
Sambata: 1000 - 1500
           
        
                                        
Vizualizeaza harta marita!     
  
                            

Service si Vanzari Cluj

Cluj 400015, Strada Napoca nr. 12, ap. 1, interfon 1
Telefon: 0364 736 628 / 0758 668 629

office e-mail: cluj@noumax.ro
service e-mail: servicecluj@noumax.ro

Luni - Vineri: 1000 - 1800
       

        
            
                            
        Vanzari

        sales@noumax.ro
        0745.152.607
        0733.888.030
        0733.888.033
        0733.888.035
       
           
    
        Service

        service@noumax.ro
        0733.NOUMAX (0733 668 629)
        0733.888.031    
    
        Parteneri

        Ing.Tudor Ciortea
        Managing Partner
        0744.646.412
        tudor.ciortea@noumax.ro

        Ing. Adrian Ionascu
        Service Manager & Partner
        0744.646.407
        adrian.ionascu@noumax.ro    
    
Date fiscale

SC Noumax SRL
Cod Fiscal: RO6004524
Nr. Registrului Comertului:
J40/14161/1994 Unicredit-Tiriac,
Suc. Charles De Gaulle
RO74BACX0000000031691310
Banca Transilvania
RO11BTRL04801202I60859XX

Newsletter
Testimoniale clienti